Startup Lab kutsub osalema rahvusvahelisse virtuaalsesse eelinkubatsiooni programmi, mille fookuses on roheteemad.

Rahvusvaheline eelinkubatsioonprogramm Green HExagon on avatud kandideerimiseks. Programm keskendub ideedele ja lahendustele, mis on seotud roheteemadega. See on võimalus omandada uusi oskusi ja tegeleda kestliku arengu väljakutsetega.


Programmi on oodatud nelja ülikooli (Tartu Ülikool, Läti Ülikool, Tšehhi Maaülikool Prahas ja Wiener Neustadt Rakenduslik Ülikool Austrias) üliõpilased, vilistlased, töötajad ja teadurid.

Programmi eesmärk on pakkuda osalejatele koostöötamise platvormi, et arendada ideid ja ärimudeleid ning omandada juhtimisoskusi. Liituda võivad nii üksikindiviidid kui ka väga varase faasi tiimid (kuni 5 liiget). Üksikindiviididel on võimalus ühineda tiimiga või moodustada ise tiim.

Green HExagon on nelja kuu pikkune virtuaalne programm, mis pakub kestliku arengu ja roheteemade äriideede arendamise nõustamist rahvusvaheliste mentorite toel. Lisaks virtuaalsetele töötubadele on programme osaks ka kolme päevane arenduslaager Austrias (Wiener Neustadt Rakenduslik Ülikool). Parimaid tiime ootab ligi 5000 euro suurune auhinna fond.

Kandideerimise tähtaeg: 15.veebruar, 202. Programmi kestus: 21.02-13.06.2023

Kandideeri siin: https://greenhexagon.eu/apply/

Rohkem infot siin: https://greenhexagon.eu/ or contact organizers at hello@greenhexagon.eu.

Programmi rahastab Euroopa Liidu  Erasmus+ projekt “Entrepreneurial teaching partnerships for fostering innovation and green startup development in higher education”, project No. 2022-1-LV01-KA220-HED-000090176, UL registration No. ZD2022/21385.

Programmi elluviijateks on: Läti Ülikool (äriinkubaator), Tartu Ülikool (Startup Lab) the Tšehhi Maaülikool Prahas (äriinkubaator “Point One”), Wiener Neustadt Rakenduslik Ülikool (Startup Center).

 

Lisainfo: Piret Arusaar, projektijuht, majandusteaduskond, Startup Lab, Tartu Ülikool

516 2945, piret.arusaar@ut.ee