Järgmised üritused
18.11
16.00-19.30 TÜ Delta keskus ruum 1037
Turundus
Eelinkubatsioon
Selles töötoas saate teada, kuidas leida omale esimesed kliendid ja käivet kasvatada.
Käsitleme tööriistu millega määratleda oma ideaalne klient, koostada hea turundussõnum ja kuidas leida parim turunduskanal klientideni jõudmiseks. Arutleme ka tasuta ja väikese eelarvega turunduskanalite üle, kus alustavatel ettevõtjatel hea oma äri kasvatada. Töötuba toimub Tartu Ülikooli Delta keskuses ruumis 1037!Töötuba viib läbi Promoty turundusjuht Marelle Ellen. Promoty on platvorm, mis toob kokku brändid ja Instagrami sisuloojad: nii kümnete tuhandete jälgijatega influencerid kui väiksema jälgijaskonnaga mikroinfluencerid. Eelnevalt on Marelle olnud Baltikumi suurima ärifestivali sTARTUp Day turundusjuht. Lisaks on ta viimased viis aastat vabakutseline kasvuturundajana, töötades koos varajases staadiumis startuppidega. Marelle on ka üks grit. podcasti eestvedaja.

Covid teave:

Osaleda saavad õppurid, kes on täielikult vaktsineeritud või põdetud läbi Covid-19 viimase 6 kuu jooksul.Veebiseminar on inglise keeles ning tasuta kõigile huvilistele!

Sündmust toetab Euroopa Sotsiaalfond.
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.