Järgmised üritused
07.11
SPARK HUB, NARVA MAANTEE 3, TARTU
KELL 16.00 - 19:30
Tootearendus
Eelinkubatsioon

Selles töötoas keskendutakse toote- ja teenusearendusele

Töötuba viib läbi Markko Karu


 

Kuidas keskenduda olulisele? Tooteid ja teenuseid arendades kipub ettevõtetele keerukas juhtimine üle jõu käima. Enamasti ei suudeta oma toote või teenuse juures kriitilise tähtsusega kohti paremaks muuta, ressurssidest jääb vajaka või konkurendid on tunduvalt paremad. 

Kasutajakeskse arenduse ja disainmõtlemise meetodid aitavad välja selgitada, millele ettevõtted peaksid keskenduma ja mida kliendid hindavad. Töötoas keskendume erinevatele meetoditele, mille abil kindlaks teha just need funktsioonid, mis teevad sinu toote või teenuse väärtuslikuks. 

Kes on Markko Karu.  Viimase 25 aasta jooksul on ta konsulteerinud sadu organisatsioone eri valdkondadest, kaasasutanud loomeettevõtteid ja startuppe ning tegutsenud Eesti disainitööstuse eestkõnelejana. Hetkel on ta vabakutseline  ettevõtete konsultan, kelle aidates ettevõtetel muutuda paremaks. eesmärk on luua uusi tooteid ja teenuseid, mis oleksid esteetiliselt meeldivad, hõlpsasti kasutatavad ja lahendaksid reaalse elu probleeme.


Üritus on inglise keeles ja kõigile tasuta, ent palume eelnevalt registreerida!
Sündmust toetab Euroopa Sotsiaalfond.
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.

Registreeru

Email again: