Järgmised üritused
09.05
spark hubis (narva mnt 3, tartu)
kell 16:00 - 19:30
Liftikõne treening
Eelinkubatsioon
STARTER programmi seminaris viimistletakse avaliku esinemise ja äriideede esitlemise oskust. Kui sul on juba varasemast enda koostatud pitch olemas, siis võta see kaasa - töötoas saad seda arendada ja parendada. Kui sul aga ei ole varasemast ühtegi pitchi, siis ära muretse, sest töötoa lõpuks on sul kindlasti üks variant paberile kirja pandud!

TÜ Ideelabori workshop “Pitching Training” on praktiline seminar, kus saab lihvida enda avaliku esinemise ja äriidee presentatsiooni oskuseid.

Triin Kask - "Pitching on kunst, kuid see on kunst mida igaüks võib vallata."


Triin Kask
on ettevõtte nevercode asutaja ja juht. Ta on näidun elu Silicon Valley's ning on omal nahal tunda saanud edu ja ebaõnnestumisi. Lisaks on ta 2015. aasta Slush Seedcamp võistluse võitja. Töö ülikoolis koos ettevõtluskogemusega on andnud talle hindamatud oskused. Tema eesmärgiks ei ole mitte ainult edukas olla, vaid aidata inimestel mõista tõelist ettevõtluse maagiat.

Loe mida Triin liftikõne kohta on kirjutanud.  https://estonianworld.com/business/what-is-the-secret-of-successful-pitching/

Üritus on kõigile tasuta, ent palume eelnevalt registreerida!
Sündmust toetab Euroopa Sotsiaalfond.
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil. 

Registreeru

Email again: