Järgmised üritused
09.12
16.00-19.30 TÜ delta keskuses ruumis 1037
Liftikõne treening
Eelinkubatsioon

Pitchimine on hea vahend, mille kaudu oma ideele tähelepanu tõmmata, investoreid kaasata ning ennast proovile panna. Lisaks aitab see arendada oma avaliku esinemise oskusi ja õnnestunud pitch toob endaga kaasa suure eduelamuse!  

Selles pitchimise töötoas räägib Gleb Maltsev, üks parimaid liftikõne koolitajaid startup maailmas, pitchimise põhitõdedest ja kuidas kõige mõjusamalt erinevale kuulajaskonnale oma toodet või teenust esitleda ning kuidas jätta meeldejääv mulje. Töötuba on korraldatud koostöös Tartu Teaduspargiga. Üritus toimub Tartu Ülikooli Delta keskuses ruumis 1037.

Osalejad ja õpivad loomuliku häälega kõnelemist, diktsiooni ja intonatsiooni. Töötuba on praktiline, mis on hea ettevalmistus Kaleidoskoobiks.Miks on see oluline? Kui sa ei ole varem pitchi kõva häälega harjutanud, ei tea sa täpselt mis tunne see on.

Gleb Maltsev on kogemustepõhine pitchingu treener ning kuulab aastas umbes 1000 kõnet - alates 60-sekundilistest äriidee esitlustest kuni lõpetades 45-minutiliste avakõnedega. Ta on koolitanud esinejaid Slushi, Latitude59, TechChilli ja paljude teiste lavade jaoks. Ta on iduettevõtete rahakaasmisplatvormi Fundwise kaasasutaja. Igal aastal töötab ta juhtidega erinevatest valdkondadest, et muuta maailma paremaks. Gleb on pitchingu koolitaja Tehnopolis, Superangelis, and Startup Wize Guys’is.

 

Üritus on inglise keeles ja kõigile tasuta, ent palume eelnevalt registreerida!

 

Üritust toetab Euroopa Sotsiaalfond. Töötuba on osa STARTERtartu programmist ning Tartu Teaduspargi S2B Launchpad inkubaatorist.
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.