Järgmised üritused
17.09
TÜ DELTA KESKUS
KELL 16.00 - 21.00 
Ideede häkaton
Eelinkubatsioon

Mis see on ja miks tulla Ideede häkatonile?

See on sinu võimalus alustada ettevõtlusega.  17. septembril korraldab TÜ sTARTUp Lab Delta keskuses Ideede Häkatoni, mis käivitab kevadsemestri äriideede arendamise programmi STARTERtartu

Ideede häkatonilt on alguse saanud paljud head ideed nagu CommuniCare, Sorter, Decomer Technologies, SoulCare jne. Nüüd on ka sinul see võimalus, sest isegi kui sul praegu otseselt ideed pole, siis häkatonil aitame sul neid genereerida. Saad kuulda teiste ideid, leida tiimikaaslasi, liituda mõne tiimiga, kuulda inspireerivaid lugusid, tutvuda uute trendidega ja liituda STARTERtartu ideede arendusprogrammiga. See on üritus oma loovuse proovilepanekuks ja inspiratsiooni leidmiseks. 

Kuidas leida ideid? Mille põhjal häid ideid ära tunda? Kuidas ideid testida? Mida ideega edasi teha? Tule Ideede häkatonile, mõtle uusi ideid ja me aitame sul sinu ideed ellu viia!


Kõik õpilased, tudengid ja hiljuti lõpetanud vilistlased kõikidest koolidest on oodatud üritusele oma startup - või projektiideed esitlema või mõne meeskonnaga liituma! Tule kindlasti!

✅ Kui sul on idee, mis võiks maailma muuta – kas või õige pisut – aitame sul seda arendada ja testida, leida tipptasemel meeskond, astuda esimesed sammud ja idee ellu viia.

✅ Kui sul ideed veel ei ole, siis on sul häkatonil võimalus leida „see õige“ idee ja ühtehoidev tiim, kellega koos maailma paremaks muuta.


Peamine on, et sul oleks huvi ettevõtluse vastu. Kindlasti on teretulnud ka projektide ja MTÜ'de ideed!

Oluline on, et ideed pakuvad probleemidele lahendusi, olgu selleks vananev ühiskond, väljakutsed tervishoius või hariduses, kliimamuutus jne. Tehnoloogilised lahendused muudavad meie elu ja teevad võimatu võimalikuks kiiremini kui kunagi varem. Tule ja pane oma võimed proovile genereerides ideid ja lahendusi.

Moodustunud meeskonnad õpivad STARTER programmis läbi erinevate töötubade oma ideede teostust, esitlust ja meeskonnatööd ning lõpuks oled valmis selle idee ka ellu viima!


Seekordne Ideede Häkaton on osa Delta X ideefestivalist, mis toob kokku üliõpilased ja õpilased, kes soovivad midagi põnevat ellu viia. Üritus toimub TÜ Delta keskuses, ruumis 1037.

Ajakava

15.30 Kogunemine
16.00 Algab Ideefestival Delta X tutvustuse ja kogemuslugudega teemal, "miks vajab edukas projekt erinevate valdkondade inimesi". 
17.00 Inspiratsioonikõned, tutvumine ja valdkondade tutvustus

17.20  Esmaste ideede esitlemine

18.20  Ideede laat ja tiimide moodustamine

19.35 Miniloeng: Kuidas oma idee elujõudu kiiresti testitada?

19.50  Tiimi aeg: testi oma idee elujõudu

20.35   Miniloeng: idee esitluse ehk liftikõne põhimõtted

20.50   Äriideede esitlemine

21.50 - ... Kokkuvõte ja sotsialiseerumine


Liitu Häkatoni üritusega üritusega facebookis

Ideede häkatoniga saab alguse STARTERtartu äriideede arendamise programm, kus osalejad saavad oma ideid arendada praktilistes töötubades. Töötubasid juhivad oma ala eksperdid ja eri valdkondade praktikud. 

STARTER programmi toetab Euroopa Sotsiaalfondja EIT Health.
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.