Järgmised üritused
18.02
Veebis!
Kell 16:00-21:00
Ideede häkaton
Eelinkubatsioon

Mis see on ja miks tulla Ideede häkatonile?


 18. veebruaril korraldab TÜ sTARTUp Lab Ideede Häkatoni, mis käivitab kevadsemestri äriideede arendamise programmi STARTERtartu. Sel aastal on esmakordne võimalus osaleda STARTERtartu programmis olenemata asukohast. Häkaton toimub Zoomis ning kasutab Breakout Roomi lahendust, seega veendu, et sul on viimane uuendus. Soovitame hankida endale snäkke ja sooja tassi teed. Veendu, et sul on veebikaamera ja stabiilne internetiühendus ning kasuta palun oma nime! 

Ideede Häkatonil on suurepärane võimalus leida uusi kontakte, arendada ideed mitmekülgse tiimiga ning saada uusi kogemusi ettevõtluse vallas!

Üritust modereerib loova eneseteostuse uurija ja koolitaja Harald Lepisk!

 

Ideede häkatonilt on alguse saanud paljud head ideed nagu CommuniCare, Sorter, Decomer Technologies, SoulCare jne. Nüüd on ka sinul see võimalus, sest isegi kui sul praegu otseselt ideed pole, siis häkatonil aitame sul neid genereerida. Saad kuulda teiste ideid, leida tiimikaaslasi, liituda mõne tiimiga, kuulda inspireerivaid lugusid, tutvuda uute trendidega ja liituda STARTERtartu ideede arendusprogrammiga. See on üritus oma loovuse proovilepanekuks ja inspiratsiooni leidmiseks.


Kuidas leida ideid? Mille põhjal häid ideid ära tunda? Kuidas ideid testida? Mida ideega edasi teha? Tule Ideede häkatonile, mõtle uusi ideid ja me aitame sul sinu ideed ellu viia!Ideede häktoni kava


  • 16:00 Tutvumine
  • 16:40 Ideede pitchimine
  • 17:40 Ideede laat
  • 18:30 Ideede valideerimine
  • 19:20 Liftikõne alused
  • 19:45 final pitches


Tule kindlasti!

✅ Kui sul on idee, mis võiks maailma muuta – kas või õige pisut – aitame sul seda arendada ja testida, leida tipptasemel meeskond, astuda esimesed sammud ja idee ellu viia.

✅ Kui sul ideed veel ei ole, siis on sul häkatonil võimalus leida „see õige“ idee ja ühtehoidev tiim, kellega koos maailma paremaks muuta.
Ideede häkatoniga saab alguse STARTERtartu äriideede arendamise programm, kus osalejad saavad oma ideid arendada praktilistes töötubades. Töötubasid juhivad oma ala eksperdid ja eri valdkondade praktikud.


STARTER programmi toetab Euroopa Sotsiaalfond
Olen teadlik ja annan oma nõusoleku järgmises:
1. Osalen avalikul üritusel, mida pildistatakse ja filmitakse.
2. Pildi- ja videomaterjali võidakse kasutada turunduslikel eesmärkidel programmi teavituses.
3. Kogutavaid andmeid kasutatakse ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu partnerite poolt osalejate statistika ja tagasiside kogumise eesmärgil.