TÜ sTARTUp Labis algas uus STARTER hooaeg!

18.veebruaril toimus sTARTUp Labis esimene veebipõhine ideede häkton. Ligi 5 tundi kestnud häkaton viidi läbi kasutades Zoom keskkonda ning osalejad said kuulata huvitavat seminari, esitleda oma ideid ning leida tiimikaaslasi.

 

Ideede häkatonil rääkisid oma kogemustest STARTERtartu vilistlased Roland Liinar, Merili Pärn ja Norman Vester. Nad rääkisid oma saadud kogemustest ning andsid uutele osalistele soovitusi.

 

Üritust juhtis loova eneseteostuse uurija ja koolitaja Harald Lepisk. Ta õpetas osalistele ideede valideerimist ning oma idee esitamist liftikõne vormis. Häkatonil osales ligi 60 inimest ning esitlusele tuli 17 huvitavat ning omanäolist ideed erinevatest eluvaldkondadest, nagu näiteks tervishoid, keskkond ja ringmajandus.


 

Osalejad pidasid sedalaadi üritust väga põnevaks ja ootavad huviga tulevasi STARTERtartu töötubasid. Rohkem teavet nende kohta leiab sTARTUp Labi kodulehelt.

 

Üritust toetas Euroopa Sotsiaalfond.

Lisateave: Martti Saarme, Tartu Ülikooli sTARTUp Labi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist, 5909 4726, martti.saarme@ut.ee