Mentorid aitasid Starter Tartu tiimidel realiseerida oma potentsiaal

13. oktoobril toimus STARTERtartu programmis mentorite tagasiside karussell. Tegemist on ühe hinnatuima üritusega kogu programmis. Sel aastal toimus üritus Spark HUBis. Meeskonnad said mentoritelt väärtuslikku tagasisidet ja näpunäiteid, mis aitavad nende ideed edasi arendada.

Mentorite tagasiside karussellil osales seekord 20 meeskonda. Neile tagasiside andmiseks oli kohale tulnud 11 mentorit erinevatest valdkondadest. Enamikul mentoritest oli eelnev üritusel osalemise kogemus, kuid mõne mentori jaoks oli see esimene kord.

Mentorite tagasiside karussell algas varem kokkulepitud kohtumistega meeskondade ja mentorite vahel. Hiljem võisid meeskonnad suhelda soovitud mentoritega ja saada oma ideele tagasisidet. Üritus oli väga meeldiv nii meeskondadele kui ka mentoritele.


Ants-Oskar Mäesalu ütles ürituse kohta paar sõna: „Mul oli väga raske valida oma 3 parimat meeskonda. Väga vinge oli näha nii palju meeskondi ja ma ei saanud oma lauast lahkuda, sest meeskonnad olid nii innukad tagasisidet saama!” Ants-Oskar julgustas meeskondi ka talle uudiseid andma, kuidas neil oma idee arendamisel läheb.

Biogas Collective tiimijuht Harold Oja rõõmustas, et mentorite tagasiside karussell andis tema ideele täiesti uue vaatenurga. Mentorid andsid talle mõned uued ideed, millele ta polnud varem mõelnud.

Grable meeskonna juht Samir Musali andis meile oma ülevaate sündmusest: „Saime ürituselt, mida tahtsime. Saime selge ülevaate sellest, millele peame edaspidi keskenduma, ja saime rääkida paljude mentoritega, mis oli väga tore!

Mentoriteks osalesid üritusel Ants-Oskar Mäesalu, Hanna-Liis Remmelg, Kei Karlson, Liina Joller-Vahter, Martti Saarme, Merili Auser, Sven Lilla, Sven Parkel, Taavi Tamm, Triinu Hansen ja Marge Seppo. Suur aitäh mentoritele teie aja ja meeskondade juhendamise eest!


Üritust toetas Euroopa Sotsiaalfond.


Lisainfo: Kristian Kutsar, Startup Lab’i kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist, 5628 6536, kristian.kutsar@ut.ee