Kuidas jõuda sTARTUp Day lavale ja esimesed killud festivali programmist

Uus hooaeg, uued algused! Baltikumi suurim ärifestival sTARTUp Day toimub 29.– 31. jaanuaril juba neljandat korda. sTARTUp Day Eesti innovaatiliseima festivalina on eesmärgiks seadnud olla alati uuenduslik. Festivalile oodatakse ligi 4000 külastajat ja üle 100 maailmatasemel esineja ning üle 100 värske äriidee.

Programmist leiab inspireerivaid ettekandeid edu saavutamisest, läbikukkumisest ja sellest edasi liikumisest, peadpööritavaid kogemuslugusid ja kaks päeva järjest äriideede esitlemist Pitching Stage’l! Tartu Ülikooli sTARTUp Lab toob ka sel aastal sTARTUp Day lavale Kaleidoskoobi finaalvõistluse, kuhu pääsevad kümme parimat ideed!

Ent kuidas pääseda Kaleidoskoobi lavale oma äriideed esitlema?

1. Tule 26. Septembril Ideede Häkatonile! Seal saad liituda tiimiga või testida oma ideed

2. Arenda ideed läbi STARTER programmi töötubade – mida rohkem oled idee läbi mõelnud, seda edukamalt oskad vastata ka žürii küsimustele

3. Võta osa Kaleidoskoobi eelvoorust, mis on avatud kõikidele tudengi- ja õpilasmeeskondadele, ja jõua parima 10 hulka!

4. Oledki jõudnud sTARTUp Day Pitching Stage esinejate sekka.

Foto: Kiur Kaasik. sTARTUp Day 2019.

Kui sul läheb väga hästi, võidakse sinu idee valida Tartut esindama samal päeval toimuvale STARTER Pitching üle-eestilisse finaali. Ning kui selle võidad, jõuad samal päeval veel sTARTUp Day pea lavale oma äriideed esitlema. Muide, 2 aastat tagasi Decomer Technology täpselt nii ka tegi!

sTARTUp Day’l saab olema neli lava, suur demoala ja eraldi päev täis kõrvalüritusi, mis loovad tõeliselt ettevõtliku festivalimeeleolu. Ent üks asi ei muutu kunagi – väga tugev programm!

„Lisaks tugevale programmile tahame festivali külastajaid igal aastal üllatada,” ütles Marili Vihmann, sTARTUp Day uus peakorraldaja. “Toome festivalile näiteks uued funktsionaalsed kiirkohtumiste ja roheenergiaalad. Soovime astuda suure sammu edasi, et sTARTUp Day oleks keskkonnasäästlikum üritus.”

Festivalini on jäänud viis ja pool kuud. Praegu on kõige parem aeg osta soodsaima hinnaga piletid. Pea meeles – mida rohkem oled valmis ise oma mugavustsoonist väljuma, seda rohkem sa ka vastu saad! Soeta pilet: https://www.startupday.ee/tickets


Festivali korraldavad Startup Day MTÜ, Tartu Ülikool, Tartu linn, Contriber, Tartu Teaduspark, Tartu Loomemajaduskeskus, Tartu Biotehnoloogiapark, Tartu Ärinõuandla, Ole Rohkem ja Swedbank.