Kaleidoskoop ootab põnevaid äriideid!

13. detsembril toimub V Konverentsikeskuses Lõuna-Eesti suurima äriideede võistluse Kaleidoskoop eelvoor, kuhu on oma äri- ja projektiideedega oodatud kandideerima kõik õpilas- ja tudengimeeskonnad. Ideid saab registreerida 11. detsembri südaööni TÜ Ideelabori kodulehel.

Meeskonnas, mis soovib Kaleidoskoobi eelvoorus oma ideed esitleda, peavad vähemalt pooled liikmed olema õpilased või üliõpilased. Kümme parimat ideed pääsevad edasi finaali, 24. jaanuaril toimuva Startup Day äriideede esitlemise lavale.

Igale meeskonnale antakse eelvoorus idee esitlemiseks aega kolm minutit, sellele järgnevad küsimused žüriilt. Kui eelvoorus võivad meeskonnad teha esitluse eesti või inglise keeles, siis finaalis peavad kõik esitlema oma ideed inglise keeles.

Kümne parima idee autoritele jagatakse auhindu, mille hulgas on osalus Euroopa Innovatsiooniakadeemia Portugali programmis, piletid idufirmade konverentsile Latitude59, Tartu linnavalitsuse rahaline auhind ning kaks kuud ligipääsu koostöötamise keskkonnale sTARTUp Hub.

Lisaks saavad kaks parimat Ideelabori Starteri programmi meeskonda võistelda samal päeval toimuval üleriigilisel Starteri äriideede võistlusel.

Sel korral toimub Kaleidoskoop koos konverentsiga „Startup AI“ (ingl Artificial Intelligence – tehisintellekt) V Konverentsikeskuses. See on üritustesarja „Startup Talks“ teine konverents, kus antakse ülevaade tehisintellekti maailmas toimuvast.

Aasta tagasi võitis Startup Day Kaleidoskoobi ja Starteri võistluse meeskond Decomer Technology, kes arendab ja toodab vees lahustuvaid polümeeri pakitud meekapsleid. Meeskond jõudis äriideede võistlusel Ajujaht nelja parima ning nutikate ja innovaatiliste ideede rahastu Prototron kümne parima hulka.

Lisateave ja registreerimine TÜ Ideelabori kodulehel.

Programmi Starter toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Lisateave: Riin Lisett Rei, TÜ Ideelabori turundus- ja kommunikatsioonijuht, 5908 6451, riin.lisett.rei@ut.ee