Ideede Raju peaesinejad on Triin Kask ja Mart Salumäe!


22. veebruaril toimub Dorpatis inspiratsiooniüritus Ideede Raju, mis toob kokku 300 noort ning 22 lauajuhti, et üheskoos mõelda uusi ideid ja arutada tuleviku üle! Nüüd on paras aeg kuulutada välja meie peaesinejad ja neid veidi tutvustada! 

Ideede Raju peaesineja on Nevercode’i kaasasutaja ja tegevjuht Triin Kask! Ta räägib sellest, kust tuleb motivatsioon ning kuidas jõuda enda eesmärkideni.

Triin on:

  • elanud Silicon Valleys

  • teadlik, mida tähendab läbikukkumine ja sellest edasi liikumine

  • innustav ettevõtluskoolitaja ja mentor

  • 3 lapse ema

Nevercode sai alguse lihtsast mõttest: tahe aidata programmeerijatel luua veatuid äppe kiiremini. Nevercode’i tehisintellektil põhinev tehnoloogia aitab programmeerijatel luua oma rakendusi veavabalt ja kiiresti.


Mart Salumäe sai Decomer Technology’ga tuule tiibadesse STARTER programmist. Mardi kirg oma töö vastu on see, mis teda innustab. Äriidee esitlusel peab kirg sütitama sära ka kuulajate silmis. Mardil on see mitmeid kordi järjest õnnestunud. Kuidas muuta oma kirg unistuste tööks ja olla mõjus esineja? Tema on kõige õigem inimene keda selleks kuulata.

Mart

  • kaitses Tartu Ülikoolis magistritöö teemal “Želatiinil põhinevad bioplastkiled”

  • kandideeris teaduspõhiste ideede Vega fondi toetusele ja osutus valituks

Decomer Technology arendab kilematerjali, millega pakendada mett suhkru asendamiseks. Kile, mis on bioproteiini põhine bioplastik, sulab kuumas teevees ja ei ole tervisele kahjulik. Sellised väikesed muudatused meie igapäeva elus on võtmeks keskkonnasõbralikumale eluviisile.


PS! Mart tuli sTARTUp Day’le teadmisega, et pitchib Ideelabori laval ühe korra, ent päeva lõpuks oli ta oma äriideed esitlenud 3 korda, millest viimane oli sTARTUp Day pealaval


Registreerimine üritusele Ideede Raju IV. 100 ideed, mis muudavad maailma on nüüd avatud! Mõtleme üheskoos hulljulgeid ja maailmamuutvaid ideid! Üritus on kõigile tasuta, ent palume end eelnevalt registreerida!

Read this article in English.
Üritust rahastab Euroopa Sotsiaalfond.