sTARTUp Lab'i projektid

Smart-Up Lab

Smart-Up Lab on rahvusvaheline  interdistsiplinaarne innovatsiooni ja ettevõtluse koolitus inimestele, kellel on potentsiaalne äriidee tervishoiu valdkonnas

Smart-Up Lab on rahvusvaheline  interdistsiplinaarne innovatsiooni ja ettevõtluse koolitus inimestele, kellel on potentsiaalne äriidee tervishoiu valdkonnas. 

Programm on suunatud tudengitele, doktorantidele, ettevõtjatele, kooli lõpetajatele, kelle eriala on äri, tehnoloogia, meditsiini, disaini või humanitaarteaduste valdkonnas. 


Smart-Up Lab’is on võimalik disaninda toode või teenus ning arendada oma teadmisi ettevõtluse kohta. Läbi Smart-Up Lab’i programmi saavad õpilased omandada teadmisi innovatsiooni, ettevõtluse ja uute tehnoloogiate kohta. Osalejad saavad vajalikke juhtnööre, kuidas oma tervishoiule suunatud ideega alustada, kuidas investoritele pitchida ja prototüüpe ehitada. Pärast programmi läbimist on osalejatel omandatud kasulikud teadmised kuidas oma ideed ellu viia.  


Kuidas see töötab?
Smart-Up Lab programm kestab 4 kuud. See on integreeritud sTARTUp Labi (endine TÜ Ideelabor) STARTER programmiga. Osalemine on tasuta ja osalejatel on võimalik saada ka EAP’sid.


Mis kasu sellest mina saan? 

Antud programm on suurepärane võimalus omandada teadmised, kuidas alustada tehnoloogia ettevõttega. Lisaks kohtuvad osalejad rahvusvaheliste mentoritega ning saavad neilt tagasisidet. Leia omale tiimikaaslaseid ja sõpru! Smart-Up Lab’i programmis osalejad saavad võimalusi osaleda häkatonidel, laagrites ja suvekoolides teistes Euroopa riikide ülikoolides.

PROGRAMM:

26.09 Ideede häkaton

03.10 Ärimudeli arendus

10.10 Liftikõne ABC

17.10 Forge of Talents

24.10 Mentorite tagasiside karusell

01. - 02.10.2019 Bioinnovation Days 2019

07.11 Tootearendus

21.11 Turundus

28.11 Tulumudel ja juriidilised küsimused

05.12 Liftikõne treening

12.12 Kaleidoskoop eelvoor

29. - 31.01.2020 sTARTUp Day Kaleidoskoop finaal


Kuidas liituda?
Registreeri end STARTER ideede Häkatonile 26. septembril. Seejärel lisa oma tervishoiuga seotud äriidee ka lehele starteridea.ee.